15 Eylül 2021


Çook uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Stres dolu bir yazdan sonra sonbahar geldi. Bugün kapalı bir havaya uyanmak üstüne de yağmur ve serinlik iyice derinden hissettirdi doğrusu.  Bu yaz Haziran'ın ilk haftasında lgs illeti ile başlayan yerleştirme stresi ile devam eden süreç hayallerimizin yerle bir oluşunun akabinde eyvah ne yapacağız telaşı, okul arayışı bulunuşu, en iyi okul eve yakın okuldur felsefesinden çıkıp okulun yanına evimizi taşımamız derken çok yorucu ve bıktırıcı oldu. Bazen en son ne zaman bir şey düşünmeksizin huzurlu olduğumu hatırlamaya çalışmakla geçti. 
Bu arada bir takım alışkanlıklarımdan ve alıştıklarımdan vazgeçmek de hiç tahmin etmediğim kadar etkiledi beni, zaten kapalıydım iyice kapandım içime, yenilikler ve değişim belki de pandemi üstüne gelince çekilmedi bilmiyorum. Hala bocalıyorum.
Şimdilik bu kadar, yeniden fotolar çekmek yeniden birşeyler üretmek dileğiyle...

5 yorum:

 1. okul ve ev hayırlı olsun o zaman :)

  YanıtlaSil
 2. Hoşgeldin Deryacığım. Yeni okulunuz, yeni eviniz hayırlı olsun inşallah. Çocuklarımıza, Rabbım sağlık versin, gerisi bir şekilde yol alıyor. Elinde var mı bilmem ama Kemal Sayar'dan Rub Hali isimli kitabı oku derim. Eminim iyi gelecek bekliyoruz seni unutma

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşbulduk Zeynepcim,çok teşekkür ederim. Aminn.... Kemal Sayar'ın kitaplarını severim bakacağım sağolasın.. :)

   Sil
 3. Hoşgeldin yeni evinizde sağlıklı mutlu huzurlu günler dilerim.

  YanıtlaSil

Söz uçar, yazı kalır...