Bu Blogda Ara

Wood & WoolKuzumun taburesi, daha aldığımız anda sahiplendi, uzun zamandır yapacağım pek çok işten biriydi, internetteki örneği gibi evimde de ördüğüm parçalarla süslenmiş bir tabure yapmak, hatta taburesini kendimiz yapacaktık planımız o idi. Biz bugün hazır yapılmışını aldık taburenin, birde boyamak istiyorum ben bakalım görüntü o zaman nasıl olacak.
Üzerimdeki ataleti yenip, sürekli değişen duygusal hallerimi de yoluna koyarsam yeniden el işi çalışmalarına başlayacağm. El işi adına şu ara sadece battaniyemi örüyorum ama artık onuda elişi değil terapi gibi gördüğümden, asıl rengarenk desenli kumaşları özledim. Yastık ve çantalar dışında yeni birşeyler yapmak istiyorum, araştırıyorum. Aklımdaki projelere göre tükenen malzemelerim için gezinip alışveriş yapmam gerek. İşin en keyifli kısmı da bu bence.

12 yorum:

iffetin günlüğü dedi ki...

Maşallah hızına yetişemiyorum..Zevklerimiz aynı biliyormusun.Bembeyaz bir ev, tabi renkli örtülerle ve yastıklarla donatılmış olmalı..Ellerine sağlık..

derya dedi ki...

Ne hızı İffetcim şu an oldukça tembelim aslında, ama hayallerim ve projelerim olarak doğrudur söylediğin kendi hızıma ben de yetişemiyorum ama iş yapmaya gelince bilmiyorum, teşekkürler..
hayalimizin evini oluşturabilmek dileğiyle, sevgiler

ebrulikedi dedi ki...

çok cici bir tabure olmuş.kuzu güle güle kullansın.ben de bu motifin hastasıyım.bir battaniye daha bitirdim.kolay gelsin.

derya dedi ki...

ebrulikedi; Teşekkür ederim..

lila handcraft dedi ki...

Evdeki tabureleri tatilden dönünce yıkadım pakladım. Sözüm ona ben de nette gördüğüm bu kılıfları yapıp kaplayacağım. Ama nerdeee..Ellerinize sağlık. Şimdi yapılmışını görünce harekete geçerim belki. Sprey boya bile almıştım tabureleri boyamak için.

derya dedi ki...

Lila handcraft; Teşekkürler, sizinkileri de merakla bekliyorum, kolay gelsin.

GÖNÜL dedi ki...

çok şeker bir tabure olmuş ellerine sağlık

atolye nott dedi ki...

rice'ın taburelerini bende çok beğeniyorum yapmayıda düşünmüştüm bende önce davrandın. sen o kadar hamaratsınki hızına yetişemiyorum. yine ellerine sağlık, çınarcığa da bir öpücük :)

derya dedi ki...

Gönül; Teşekkür ederim.

atölye nott; Teşekkür ederim sizin tabureyi de merakla bekliyorum.

Utku'nun annesi dedi ki...

Çok şirin bir tabure olmuş
elinize sağlık

n. ışıl karagöz dedi ki...

tabure super olmus

derya dedi ki...

Utku'nun annesi; Teşekkür ederim.

n.ışıl karagöz; Teşekkürler..