Bu Blogda Ara

Arayış..

Elimdeki işler bitti, şimdi çok sevdiğim bir arkadaşımın bebeği için bir battaniye başlayacağım. Rengini, modelini bana bırakınca, telaş sardı beni haftasonundan beri denemeler yapıp karar vermeye çalışıyorum. Onun beğeneceği gibi olmalı, benim içime sinmeli derken hala başlayamadım. Bir sürpriz delisi olarak, buradan aşamaları yayınlamayacağım ki, eline ulaştığında ilk kendisi görsün. Tek iş beni paklamaz diyerek, bir taraftan da Şubat ayı çekilişi için hazırlıklar yapmaktayım. Gerçi malzemeleri tamamlamadan düşünceden öteye geçemesemde, aklımdakiler şöyle; aplike kumaş yastık, örgüsüz olmaz tabi, örgü bir aksesuar ve belki başka birşeyler daha.

9 yorum:

Harikalar Atölyesi dedi ki...

OHH MAŞALLAH DİYELİM.ÇEKİLİŞİDE DÖRT GÖZLE BEKLEYELİM

Elift dedi ki...

Çiçekleri kabarık kabarık olan bir model var ya hani, parça parça örülüp birleştiriliyor o da. Ondan yap bence, hatta sonrasında bize de öğretirsin, çok hoş duruyor bebek battaniyesinde o model.

Renkli Kalemler dedi ki...

walla brawo :)

hayatadair dedi ki...

Deryacım pinterest'e bak muhteşem şeyler var :)) gerçi senin elinden hep muhteşem ,şler çıkıyor zaten..sevgiler..

EMİNE ÖZTÜRK dedi ki...

çekilişte beni de unutma lütfen.. bayılıyorum senin battaniyelerine.. sana imrenerek bir hafta önce ben de başladım.. 100. motifi ördüm dün.. daha 150 tane daha var bir de kenarları örülerek birleştirilecek yani çook işim var..bu arada ortası papatya gibi görünen motif çok güzelmiş...bir de nette ortası hayvancıklı motiften battaniyeler var.. inşallah içine sinen bir model bulursun..

Ecehan dedi ki...

Kare motife devam. Köşelerden arz'ın merkezine de gireriz biz sayende....

anne kaleminden dedi ki...

papatyalı motif çok güzel bence :)

Berceste dedi ki...

Iki motifin de renkleri guzel olmus. Papatyali olana cok yun gider, cok da zaman... Ama digeri kolay uruyor :) Kolay gelsin, son halini merak ettim cok...

Uğur Böceği dedi ki...

Motifleriniz çok güzel kolay gelsin bu arada :) şu motifleri nasıl yaptığınızı öğrenebilirmiyim ?