Bu Blogda Ara

Bağlasalar durmam..

Tatil denince aklımız fikrimiz deniz. Ama Ankara'da yaşayınca başkasını hayal edemiyor insan. O yüzden Karadeniz ve yeşil tatil hep erteleniyor. Bugün yine tatil, tatil diye depreştiğim bir gündeyim. İzin ve düzenlemeler bize tarihin çok da yakın olmadığını söylüyor, ben ise bu yıl Ayvalık yollarını dört gözle bekliyorum, dinledikçe gaza geliyorum.

11 yorum:

Çılgın Mevdoş dedi ki...

HADİ SIK DİŞİNİ AZ KALDI TATİLE BENCE EN İDEAL AY EYLÜL AYI SAKİN SESSİZ .

Buket dedi ki...

sevgili derya, aynen biz de tatili hep deniz olarak düşünüyoruz ve sabırsızlıkla tatile gideceğimiz günü bekliyoruz :))

yaseminkale dedi ki...

denizli'de de deniz yok:(

Derya Kuzusu dedi ki...

Çılgın Mevdoş; Herkes öyle diyor Eylül için, ben çok sevmesemde mecburen bekleyeceğiz.

Buket; Havalar ısınmaya başladı mı, deniz kokusu, martı sesi burnumuza kokar oluyor, denizsiz şehirden kaçasımız geliyor.

Yasemincim, sizin şehir kelime oyunu yapmış size,denizli diye ama teselli olurmu bilmem :) bizden daha yakın sayılırsınız, öyle değil mi? öpüyorum seni.

Adsız dedi ki...

Ankara'da yaşayan Egeliler olarak bizde depresyondayız bu sene :(.Hergün balkonda ege türküleri-müzikleri eşliğinde soğuk mezeler mumlar ne biliyim kendi tatil havamızı yaratmaya çalşsakta olmuyor :( Siz şanslısınız gideceksinz,bizim yerimizede eğlenen.İyi tatiller

yaseminkale dedi ki...

evet canım gençken kahvaltı yapmak için bodruma giderdik:)) çok yakın bize deniz:))
ege sahillerine inerken adresim aynı:)

Derya Kuzusu dedi ki...

Red Riding hood; Dediğiniz gibi yaşatmaya çalışmakla olmuyor, yaşamak lazım, umarım sizde gerçekleştirirsiniz, bize gelince inşallah, gitmeyi umuyoruz :)

Yasemin, dediğim gibi şanslısın canım :)

Pasaklı Kraliçe dedi ki...

Ege'de olma fikri hiç fena değil ama Karadeniz'de bir evin var bil. Samimi ve yine samimiyim. Sevgiler.

Derya Kuzusu dedi ki...

Bahar hanım, çok naziksiniz çok teşekkür ederim :)

HiH_webci dedi ki...

antalyada oliypos diye bir yer var orasını tavsiye edebilirim orda asmalıköşk var ben gittim tatilimi yaptım cok guzel ve cok ucuz memnun kalacagına eminim bu arada siten güzel olmus ellerine saglık benim siteme gelme senin gelmene degecek kadar güzel yazılar yok

Derya Kuzusu dedi ki...

Hih-Webci; Teşekkür ederim, olympos'u biliyorum günübirlik gezdim, kalmadım. Bloğumu beğenmenize de sevindim, sizin bloğunuza da baktım, farklı kulvarlar ama herkesin anlatacağı bişeyler var işte, dolasıyla iyi yada kötü demek pek de doğru değil.