Bu Blogda Ara

Hasta bir hafta..


Bu hafta kuzumla ikimiz için hiç iyi bir hafta değildi. Öncesinde halsizlik ve iştahsızlıkla başlayan ve ishalle devam eden berbat günlerdi. Kendimi hiç bu kadar güçsüz hissetmemiştim. Bugün biraz iyiceydik gözümüzü açtık diyebilirim. Bu hastalıkla lazımlık alıştırmalarınada başlayamadık ertelendi, babacığın doğum günüydü ama hiçbir hazırlık yapamadık oğlumla sadece birer öpücük hediye edebildik. Akvaryumdaki çikletlerimizden birini kaybettik derken berbattı yani...

8 yorum:

Adsız dedi ki...

Cikletcik için başınız sağolsun.
Sizlerede çok geçmiş olsun. Bu hafta bizim içinde felaketti. Ege çok hastalandı. 40 derece ve üzerini gördük. Boğazı enfeksiyonluydu antibiyotik almak zorunda kaldik. Dikişlerimiz alındı ve artık haliyle doktordan çok korkuyoruz.
Umuyorum bununla geçti gitti hayatımızdan tüm kötülükler. Ay yazdıkça yazasım geldi. Öpüyorum.

oytunla hayat dedi ki...

gemiş olsun ikinizede...

iffetin günlüğü dedi ki...

böyle ufak tefek tatsızlıklar olmasa güzel günlerin kıymeti bilinmezdi.Allah beterinden saklasın.gelmiş geçmiş olsun inşallah.

derya dedi ki...

Nilüfercim sizede çok geçmiş olsun.
Egecim peşpeşe sıkıntı çekmiş epey, bende asynı dileği paylaşıyorum artık bitmiş olsun rahat ve sağlıklı olsun zeytin gözlümü çok öpüyorum..
Oytunla hayat; çok teşekkür ederim.
İffetin Günlüğü; Çok haklısınız evet Allah daha kötülerinden sakınsın hepimizi teşekkür ederim..

Metehanın annesi Şirin dedi ki...

çok geçmiş olsun...çocuklar hastalınca çok kötü oluyor nedense...kendimi çok kötü hissediyorum...umarım toparlanmıştır kuzu sevgiler...

tatesal dedi ki...

Çok geçmiş olsun canım....

derya dedi ki...

Şirin ve Tatesal; Çok teşekkür ederim. İkimizde iyileştik çok şükür atlattık.

Gülhan "yeni adresimdeyim" dedi ki...

Geçmiş olsun,acil şifalar.