Bu Blogda Ara

9 Nisan 2018

Gelsin yeni motifler...
Bu haftasonu Pazar gününü iple çektim. Bir süredir blogdaşım Ezgi ile konuşup tanışalım dediğimiz buluşmamızı bu hafta gerçekleştirdik. Ezgicim de çok güzel bir mekan seçmiş, sayesinde yeni bir yer daha öğrenmiş oldum(fotoğraf buradan). Keyifli sohbetimizi yapıp kahvelerimizi içtikten sonra ne zamandır ya tarihini kaçırdığım ya da gidemediğim Neva Palas Tasarım Pazarı'na gitmeye karar verdik. Buluşmamızla aynı güne denk gelmesi beraber gitmemiz çok güzel oldu.
Başarılı tasarımcıların bir araya geldiği küçük ama güzel bir pazar. Gördüğüm güzel işler beni de harekete geçirdi. Yeni fikirler verdi. Bazı standlar öyle renkliydi ki cıvıl cıvıl, çok neşeliydi.
Ezgicim iyi ki buluştuk, iyi ki tanıdım seni. Benim için çok keyifli ve güzel bir gün oldu. Sürprizlerin beni ayrıca çok mutlu etti, çok çok teşekkürler....

11 yorum:

Zeynep dedi ki...

Aa ne güzel olmuş🤗 Çok keyifli bir buluşma olduğuna eminim😊

ezgi dedi ki...

Ahh Derya'cım asıl seninle tanışmak çok güzel :) Bir sonraki buluşmayı iple çekiyorum, yeni bir yer keşfederiz :)

Fotoğrafları ne güzel çekmişsin ben hiç farketmedim :) Harikasın

Ecehan dedi ki...

Kendim de oradaymış gibi öyle sevindim ki okurken anlatamam... İki pırıl pırıl güzel insan ve harika seçimleri... Harikuledesiniz, ne güzel... Resimlerdeki her şey çok güzel, hele ordaki o büyücek kolyelere ba yıl dım...

dilekçe işler dedi ki...

Ne kadar güzel bir yermiş burası, o kadar güzelliğin arasında insan kaybolur orda. Hediyeni de güle güle kullan. Sevgiyle kalın.

dilekçe işler dedi ki...

Ha bu arada unuttum yolunuz İstanbul'a düşerse bende beklerim.:)

Derya dedi ki...

Zeynep; Öyleydi gerçekten, teşekkürler, Ezgi cıvıl cıvıl çok tatlı birisi. :)

Derya dedi ki...

Ezgicim aslında cafenin resmi alıntı hemen altına not edeyim belirtmemişim, orada mekan fotoğrafı çekmeyi nasıl unuttum bilmiyorum sohbet güzeldi ondandır :) neyseki beraber fotomuz var, Aynen bende bir sonraki buluşmayı bende iple çekiyorum.. ;)

Derya dedi ki...

Ececim nasıl güzel olurdu sende olsaydın, aklımda Ayvalık tarafına gelirsem seninle, Şebnemle buluşma hayallerim var umarım hayata geçiririm, sende uygun olursan ne güzel olur. Ya da sen buralara gelirsen gideriz o kolyeciye :)

Derya dedi ki...

dilekçe işler; Çok teşekkür ederim :) Aynen, bende buralara yolunuz düşerse mutlaka haberleşelim, sevgiler..

Oytunla Hayat dedi ki...

İki güzel marifetli kadın buluşmuş ne güzel :)
Ne güzel sohbet etmişsinizdir siz..
Hele o tasarım pazarı offf şahane be Derya ♥

Derya dedi ki...

Teşekkürler Şebnemcim, çok güzel keyifli bir sohbetti, iyi ki buluşmuşuz dedik :)