Bu Blogda Ara

25 Ocak 2018

3. gün motifi ile merhaba. Farklı motif arayışları ile başlıyorum örgü işlerime. Bugün blog ve blog dünyası derken ilk paylaşımlarıma göz attım, 2008 yılından beri blog yazıyorum, ara sıra kısa fireler vermiş olsam da epey uzun bir süre. Dinozor blogger olmuşum ben.
Evde biraz değişiklik isteyip başıma çok işler açtım. Bu esnada ne kadar biriktirmesem, kalabalık sevmesemde bir dünya döküntüm olduğunu farkettim. İçinden çıkamayacağımı bildiğim hiç bir yere el atmadım, eşyalar yerlerinden oynadı, ortalık epey bir karıştı ama galiba huzurlu ve keyifli zamanlar geçirebileceğimiz yerler oluşturduk gibi :)

8 yorum:

Anne Kaleminden dedi ki...

Dinozor kardeş merhaba :))) Deryacım harika bir motif olmuş, eline sağlık :)

Adsız dedi ki...

nice keyifli bloglamalar Deryacım...

Tammy@T's Daily Treasures dedi ki...

I've been blogging since 2009. Hard to believe, as before that, I didn't even know what blogs were. My cousin is the one who basically forced me to start my blog. Who knew I'd still be doing it 9 years later. :) Always lovely to see your beautiful handiwork.

Derya dedi ki...

Dinazordan da merhaba :)) Teşekkürler Nihancım..

Derya dedi ki...

Hep birlikte Ruşencim çok teşekkürler :)

Derya dedi ki...

Hi Tammy, we started at the same time I was a little kid and I was finding a job trying to be able to cope with being at home I found it good that I found it nice to meet in the sharing .. :)

Oytunla Hayat dedi ki...

vay be o kadar olmuş mu?
Sen hep ya, biz de keyifle okuyup yaptıklarına iç geçirelim ♥

Derya dedi ki...

Olmuş valla Şebnemcim beni de şaşırttı, teşekkür ederim sizlerle olan güzel diyaloglarımız yüzyüze tanışmamış olsak da beslediğimiz sevgi ve ilgimiz oldukça bırakmak zor zaten, iyi ki varsınız.. :)