Bu Blogda Ara

21 Ocak 2018

Üzerinde karın eksik olmadığı yer Elmadağ. Çınar'ın kar özlemini giderdik, doyasıya kaydı. Ben tırmanabildiğim kadar tırmandım. Bembeyaz manzara çok güzeldi. Bunca yıldır ilk defa geliyor olmamız ilginçti neden daha önce gelmedik ki diye hayıflandık, sonra bir sonraki gelişimiz için planlar yaptık bir sucuk-ekmek partisi de fena olmazdı :)

14 yorum:

Atolyekedi dedi ki...

Biz de gitmedik hala...Aslında büyük eksiklik. Bunu fotoğraflara bakınca daha iyi anladım.

Tammy@T's Daily Treasures dedi ki...

Oh wow! Such wonderful pictures. Looks like it was a great day out!

DEMİR SOMYANIN ALTI dedi ki...

İstanbul'da kara hasret kaldık , hem içim gitti , hem çok sevdim .

Oytunla Hayat dedi ki...

Çok güzeellll ♥
Bu sene hasret kaldık kara, ki normal şartlarda işe geliş çilesi çektiğim halde ben sevmem fazla. Bu sene bana bile özletti kendini :)

İyi tatiller, mutlu haftalar

Derya dedi ki...

Atölye kedi; Gitmenizi tavsiye ederim çok güzel, öyle uzak da değilşimdi şehirde az sonra dağda kar kaplı mekandasınız, ama sıkı giyinin çok soğuktu :)

Derya dedi ki...

Thank you dear Tammy :)

Derya dedi ki...

Demir somyanın altı; Çok güzeldi, dilerim beklenen heryerde yağar ve bitirir bu özlemimizi :)

Derya dedi ki...

Şebnemcim ulaşım olarak gerçekten çok zorladığı zamanları hatırlıyorum allah kolaylık versin o durumlarda yürüyerek eve geldiğimizi hatırlarım zorluğu da var güzelliği de bakarmısın nasıl aratıyor yağmayınca, sizede iyi tatiller :)

Adsız dedi ki...

Merhaba Derya Hn,
Mısır ekmeğini denedim.Güzel olmadı.Sanki içerinde rendelenmiş havuç var gibi oldu tatsız tuzsuz.Bir de soğuyunca ufalandı.
Unum fabrikasyon değildi:)
Teşekkürler

Derya dedi ki...

Adsız; Üzüldüm hazır un veya diğeri bende ikisinde de dediğiniz gibi bir sonuç yaşamadım defalarca da yaptım ama neden sizinki öyle sonuçlandı bilemedim :(

kitana dedi ki...

Deryacım ne güzel manzara, biz de hala Uludağ'a çıkmadık:))) gerçi kar geliyormuş :))

Zeugma dedi ki...

Süper görünüyor. Dağ havası deniz havasından bile iyi geliyormuş bünyeye. Bizzat yaşamışsınız:)

Derya dedi ki...

Kitanacım çok sevindim yorumunu görünce hoşgeldin :) Doğma büyüme Ankaradayım bende daha bu yıl gördüm ve o kadar uzak da değil :) Kar geliyorum geliyorum diyor bakalım gelecek mi çok bekletti bu yıl, öpüyorumm ;)

Derya dedi ki...

zeugma; Gerçekten güzeldi, epey bir tırmandım karda gırç gırç yürümek ayrı bir keyif o uçsuz bucaksız görünen beyazlık, içinize işleyen soğuk, güzeldi gerçekten :)