Bu Blogda Ara

4 Mart 2014

Battaniye projemden sonra örgü olarak henüz bir iş bulamadım kendime. Tembellik ediyorum bolca. Biraz farklı bir tarafa kaysam da aşağıdaki gibi birşeyler demesem mi diye düşünüyorum.
 Matruşkalı iğnelik, (buradan)
 Matruşkalı bir önlük, (buradan)
Bant ve kart buradan
Matruşka kartlı bir hediye paketini kim istemez ki, bence matruşkalı olan herşey çok sevimli. Böyle kartlar da yapmalı, el altında hazır bulunmalı.

7 yorum:

Meltem dedi ki...

Deryacım örgüyü çok seviyorumda bazen dediğin gibi farklı şeylerde yapmak gerekiyor bende hep bir arayış içerisindeyim görseller güzelmiş denemekte fayda var sevgilerimle

birheveshayat dedi ki...

Bugün bende tamda buna benzer bi yazı hazırladım bol matruşkalı :). Sizinkinide görünce bi selam diyeyim dedim çok hoş matruşka sever birilerini bulmak :)

TUĞBA'NIN DÜNYASI dedi ki...

Ay ben sana motif yollayacaktım dimi unuttum şimdi hemencik yollayayım. Ne kadar güzelmiş bu matruşkalar ya:) Önlük de pek güzel, yapması da kolay aslında. Elde dikmek zor oluyor bir dikiş makinası olsa anında fırt fırt dikiverir sanki insan:) Öptüm

Meltem dedi ki...

Deryacım nerelerdesin merak ettim

Derya Kuzusu dedi ki...

Meltemcim aynen, epey bir ördük biraz da dikelim :)

birheveshayat; Sizede selam bende hemen gelip baktım bloğunuza, matruşkaları çok seviyorum bende :)

Tuğbacım, ruh halimiz izin verdikçe neler yapılmaz ama ahh işte o sorun var, bende öptüm :)

Meltemcim, sağol merak ettiğin için, buralardayım, iyiyim ama post hazırlayamadım, elişi olmayınca yazacak şey bulmak zor oluyor bazen :)

Proje Çantası dedi ki...

Evet evet yine dikiş dik. Bana gönderdiğin ev lavanta kesesi gibi, home sweet home işleme yastık gibi... Ne yapsan güzel oluyor nasılsa ♥

Derya Kuzusu dedi ki...

Edacım, aklımdan geçen hiçbirşeye kanalize olamıyorum, aslında poşetler dolusu lavanta var değerlenecek, inşallah şu ataleti yenerde başlarım, ay çok teşekkür ederim öyle düşündüğün için :)