Bu Blogda Ara

27 Şubat 2014

Dün akşamın üretimleri. Artık renklerini nihayet sevdiğim güllü tutaçlar.
Kahve-çikolata keyfi.
Bir süre önce aldığım matruşkalı mandalları, arkalarına birer mıknatıs ile kuzumun resimlerini tuturacağı magnetler haline getirdim. Matruşka desen, obje ve tabiki kendisi, çok seviyorum çok.

17 yorum:

ayşen yörükoğlu dedi ki...

tutaçlar çok güzel derya hanım . ellerinize sağlık.

A Meltem D. dedi ki...

Deryacım sorabilirsin tabi oralarda değil İstanbul yolu taraflarında oturuyorum tutaçların renkleri harika olmuş çınarın resminide çok beğendim kendisine söylersin sevgilerimle

Derya Kuzusu dedi ki...

Çok teşekkürler Ayşencim :)

Meltemcim epey yakınmışız seninle, nihayet sevdim bu renkleri, beendiğine sevindim, Çınar'a tabiki iletirim çok sevinir..

TUĞBA'NIN DÜNYASI dedi ki...

Aaaa bu pembişler çok güzelmiş yaa çok nostaljikler. Doğduğum evde çocukluk günlerimde gibi hissettim bakınca. Annemin vardı böyle güllü tutaçları:) Çok seviyorum böyle şeyleri ya ahh bir de becerebilsem. Bir tane yeni motif buldum çok güzel bak sana da maille yollayayım beğeniceni düşünüyorum. Bi deniycem bugün yapamazsam senden yardım isteyebilir miyim:):)Öptüm

Derya Kuzusu dedi ki...

Tuğbacım ben sana yaparım güllü tutaç merak etme, beğendiğin motifi de gönder, yapabileceğim birşeyse yardımcı olurum tabiki ne demek, öpüyorum ;)

meryem akdeniz dedi ki...

tutaclar harika gözüküyor ellerine sağlık

Bahar Yorgun dedi ki...

ah sabah yorum yamak istemiştim ama olmamıştı bir sorun vardı sanırım. Güllü tutaçların renklerine bayıldım ellerinize sağlık

Derya Kuzusu dedi ki...

meryem; Çok teşekkürler..

Baharcım, sadece blog üyeleri yorum yazsın diye bir seçenek işaretledim adsız seviyesiz yorumlardan uzak kalmak için, sonra böyle tipler yüzünden bana hergün güzel satırlarıyla merhaba diyen insanları engellememek için tekrar açtım, kusura bakma o yüzden yazamamışsındır, teşekkür ederim..

havva tezer dedi ki...

Ohh sukur yazabiliyorum..sabah cok uzulmustum..tutaclar cok seker olmus ha yapcam ha yapcam elim ermedi.araya sikistirmak lazim demi :)

Derya Kuzusu dedi ki...

havva; sadece blog üyeleri yorum yazsın diye bir seçenek işaretledim adsız seviyesiz yorumlardan uzak kalmak için, sonra böyle tipler yüzünden bana hergün güzel satırlarıyla merhaba diyen insanları engellememek için tekrar açtım, kusura bakma o yüzden yazamamışsındır, evet bu işi hemen bi araya al bencede :)

A Meltem D. dedi ki...

Derya sen ne taraftasınki

öce dedi ki...

ellerinize sağlık çok hoş olmuşlar.

BENİM KÜÇÜK DÜNYAM dedi ki...

çok güzel olmuşş renkler çok uyumlu Derya hanım ayrıca çok üretkensiniz maşallah diyorumm :)

nefooo dedi ki...

tutacaklar çok güzel olmuş renkler de en sevdiğim ellerinize sağlık .Resimler onlar harika minik ellerine sağlık :)sevgiler...

nursel kepekli dedi ki...

Tutaçlar çook güzel olmuş,yine döktürmüşsünüz.

Derya Kuzusu dedi ki...

öce; Çok teşekkürler..

benim küçük dünyam; teşekkürler :)

nefoo; Çok teşekkür ederiz...

nursel; beğenmenzie sevindim, teşekkürler..

meronimo dedi ki...

fotğrafı uzaktan gördüğümde o gülleri gerçek zannettim. çok güzel olmuşlar, güle güle kullanın