Bu Blogda Ara

1 Şubat 2014

Bugün kendimi fazla kaptırmışım, kolum ağrıyınca farkettim. Örgüye fena musallat oldum. Bir ara biraz da kumaşları kurcalayayım dedim ama yok birşey çıkmadı, yine aldım kucağıma ipleri. (Blogdaki satılık ürünlere  yeniler eklendi, ilgilenenlere duyurulur.)
Hiçbirşeyde olmadığı gibi elişinde de sabır yok, ağırdan almak yok, zamana yaymak yok, sevmiyorum ama başka türlüsünü de yapamıyorum.
Pazartesi günü sanki tatil çok uzun gelecek gibi gelmişti, zor geçecekmiş gibi ama bir haftası göz açıp kapayana kadar bitti bile. Mutlu haftasonları..

7 yorum:

Swotpisces dedi ki...

ne şirin, elinize sağlık...

ruşyena dedi ki...

arap çift duvarına çok yskışmış deryacım, güzel günlerde kullan...

Derya Kuzusu dedi ki...

swotpisces; Çok teşekkürler..

Teşekkür ederim Ruşencim :)

eftelya dedi ki...

Azminize hayranım artık yarına biter bu battaniye...Tatili ben de gözümde çok büyütmüştüm ama bir haftası gitti işte.

Derya Kuzusu dedi ki...

eftelya; azimlisin hızlısın diyenlerden önce maşallah istiyorum :) yok bitmez, hızlı başlar dağılırım ben genelde, öyle tatil su gibi akıp geçiyor.

lila hand*craft dedi ki...

Ahh..o Araplardan babannemde vardı. Yıllardır nereden bulurum diye düşünüyorum. Herhangi bir yerde satılıyor mu yoksa sizinki de eskilerden hatıra mı?

Derya Kuzusu dedi ki...

lila; Şimdi anladım galiba, arap çifti Ulus'ta Baykuşlar ve Diğerleri kolleksiyon evinden aldım. Burası bir kolleksiyon evi zaman zaman eline geçebiliyor böyle, benimki iyi denk geldi.