Bu Blogda Ara

Bir kutu dolusu mutluluk..

Bugüne başlangıç soğuk ve karlıydı ama öğleye doğru içimizi sımsıcak ısıtan, kocaman bir paket geldi. Biraz şaşkınlıktan ama en çok da mutluluktan ne diyeceğimi bilemeyip doğru kelimeler kullandım mı acaba diye düşündüğüm, telefonun diğer ucunda bir taraftan minik Sarpla boğuşup bir yandan da kem küm ile ne kadar mutlu olduğunu anlatmaya çalışan beni dinlemeye çalışan sevgili Işıl. Kocaman ve güzel yüreğinde bize de yer verdiğin, bununla da kalmayıp, hazırladığın bu güzel hediyeler için çok çok çokkk teşekkür ederim. 
Aman ne görgüsüz demeyin çok mutlu oldum. Uzaklardan gelen bu hediyeyi arkadaşımın yanında açamadığım için bloğumu aracı yapacağım. İçinden çıkan her parçasıyla beni cezbeden harika güzelliklerin toplandığı kırmızı puantiyeli kutum, beni benden aldı bugün. İçinden baykuşlar mı çıkmadı, Cath Kidston desenler mi, düğmeler mi neler neler Derya'nın bayılıp sevdiği herşey. Bakıp bakıp hatırlayacağım, tebessüm edip dünyadaki tüm kötülüklere ve yaşadığımız zamana rağmen hala böyle güzel insanların, böylesi kalplerin olduğunu bilip, en kötü anlarımızda umudumuzu asla yitirmememizi sağlayacağı içinde ayrıca teşekkür ederim..
Bugün yere basmıyorum galiba :) Işılcım herşeyin gönlünce olmasını dilerim.. Bloğuma nasıl teşekkür ederim acaba böylesi güzel pek çok arkadaşımı tanımama vesile olduğu için.. 

8 yorum:

FADİŞ dedi ki...

Güle güle kullan hepsi birbirinden güzel:)

Proje Çantası dedi ki...

Derya, Işıl' la beni de tanıştırsanaaa...;))

Derya Kuzusu dedi ki...

fadiş; Teşekkürler :)

İlahi Eda :))

elmalı kurabiye dedi ki...

bunlar ne güzel hediyeler böyyle...küçük bir kız olmak istedim..

gül dymz dedi ki...

hepside harika tam benlik güle güle kullan

ebrulikedi dedi ki...

ne güzel şeyler bunlar.güle güle kullan.insan kullanmaya kıyamaz böyle açıp açıp bakmak ister valla

Tammy@T's Daily Treasures dedi ki...

That box is filled to the brim with wonderful surprises. :) Best wishes, Tammy

duygutufekci dedi ki...

ay ne güzel şeyler bunlar, insanın gününü güzelleştiri :)))))))) güle güle kullanın