Bu Blogda Ara

22 Nisan 2011Dün kapalı bir hava vardı tüm hafta böyle olunca kitapçılara gidip dolaşma planımız yatmıştı, umarım önümüzdeki günlerde yapacağız. Yağmura dışarıda yakalanınca keyfi çıkarılabiliyor bir şekilde başka şansımız yok çünkü günü kurtarmak için, ama yağmur varken dışarı çıkmak gelmiyor içimden. Evdeki zamanları aklımın bir köşesinde kalmış deneyeyim dediğim işlerle geçirdim, yine internette biryerlerde denk geldiğim örgü ve keçe birleşimi çalışmayı yapma fırsatım oldu. Ben hem ördüm hem diktim. Kuzum da boş durmadı. Resimler yaptı. Buraya ekledim, çünkü burada kendini veya yaptığı resimleri görünce çok seviniyor. Bu sefer birini çerçeveledik ikimiz.


Bugün dünün tam tersi, gözlerimizi güneşli bir güne açtık. Böyle uyandığımız günleri seviyorum. Balkonda yetiştirmek istediğimiz katmerli kadife ve yıldız çiçekleri de uyandılar. Dört gözle onları bekliyoruz. Tohumdan ektiğimiz başarısız denemelerden sonra bunlar bizi çok mutlu etti.


4 yorum:

GÖNÜL dedi ki...

çok güzel olmuş ellerinize sağlık sevimli yumurcak ne güzel resimler yapmış canım çok şeker...çok beğendiğimi söylermisin

derya dedi ki...

Gönül ;Teşekür ederim, söylerim tabiki :)

Ahu dedi ki...

ne cici olmuş o puantiyeler, kalpler :)

derya dedi ki...

Teşekkürler Ahu hanım :)