Bu Blogda Ara

19 Nisan 2011

Araya giren Pirinçhan çantaları yüzünden biraz gecikmeli de olsa beyaz hediye yastıklarımı nihayet bitirdim. Gerçi sahibine ne zaman ulaşacak bilmiyorum ama ben hazırladım ya artık içim rahat ve mutluyum.

8 yorum:

Nedret dedi ki...

Seni örerken görmek isterdim. Motor filan olmalı elinde:)) Bu ne beceriklilik. Maşallah diyorum. Sevgiler.

derya dedi ki...

Teşekkür ederim Nedret abla, elim çabuktur, telaşlı ve başladığı şeyi bitirme odaklı biriyim. Huyumu sevmiyorum ama biten işlerde iyi oluyor :)

TUĞBA'NIN DÜNYASI dedi ki...

Deryaaaaaaa;
ayy çok güzel olmuş ama yaa valla nasıl da pamuk gibiiii..çok beğendim ben. gerçekten süper hızlısın speddy gonzales gibisin:):)valla ellerine emeğine gönlüne sağlık canım benim..bu benimki dimi:)ayy keşke hemen ulaşsa bana yaa..ama biraz daha beklemek gerekecek sanırım.ankaraya gelince elden alırım inşallaaaaaah:):)olmadı bi yolunu buluruz.şu anda da ofiste annemin diktiği yastığa dayıyorum sırtımı:)çok öptüm kocaman. tekrar teşekkürler:)

derya dedi ki...

Bunlar senin yastıkların Tuğbacım, güle güle kullan. Sırtını her yasladığında beni hatırla demeyeceğim :) her yaslandığında rahat et :)ve iyi günlerde kullan.
Bende biran öne sana ulaştırmayı çok istiyorum, ama inşallah elden verebilirim hemde görüşmüş oluruz. Çok öpüyorum..

ebrulikedi dedi ki...

eline sağlık.yine çok güzel olmuş.tuğba iyi günlerde kullansın.
kuşlu kumaşa da bayıldım.çok ciciymiş:)

derya dedi ki...

Teşekkür ederim. Kuşlu kumaş kesinlikle benim de favorim :)

ebrulikedi dedi ki...

Deryacığım sana birşey sorabilir miyim?arkasına kumaşı nasıl dikiyorsun.belki saçma bir soru oldu ama dikiş bilgim çok fazla olmadığı için soruyorum.arkasını elimle de dikebilir miyim?

Derya dedi ki...

Ebrcum tabiki dikebilirsin, bende öyle yapıyorum sonra kenarlarını tığlayıp sağlamlaştırıyorum, kolay gelsin :)