Bu Blogda Ara

Neden..??

Kuzumun dili çözülüyor, ha konuştu, konuşacak derken daha ne oldu anlayamadan, kafamızı şişirip bizi bıktırmaya başladı bile. Ne çabuk demeyin, her cümleden sonra bir "neden?" i var. O nedeni açıklasak da sonra açıklamaya bir "neden?" daha var. Başa çıkmak imkansız. Birde şu tercümanlık görevimiz sona erse, kelimeleri daha anlaşılır söylemeye başladı mı tamamdır.

4 yorum:

iffetin günlüğü dedi ki...

Hepsinde dönem dönem olan ve geçen şeyler.
Bu yaşlarda ki çocuğa ya sürekli oynayabileceği bir komşu arkadaş yada kardeş lazım tecrübe konuşuyor:)Sevgiler..

Bohcaci Hanim dedi ki...

hehe ama o neden sorulari hic bitmicek ki :) okula basladimi ama anne neden bu böyle ,büyüdümü ama anne nedem buraya gidemem ama

yani herzaman bi soru neden le gelecek :D

sevgiler ayse

Adsız dedi ki...

merhaba, ben de blog camiasında yeni sayılırım. Bir şey soracağım; sayfanızda yan tarafta yer alan flickr bağlantısını o şekilde nasıl oluşturuyoruz? yardımcı olursanız sevinirim.
burcu

derya dedi ki...

İffetin günlüğü; Çok haklısın İffetcim zaten doktorumuzda acilen bir kreşe yazdırın demişti ben hala arayıştayım, kardeşi kafadan eledim bir arkadaş veya kreş bulmalıyım acilen.. :)

Bohcacı hanım; Gerçekten öyle napıcam ben bilmiyorum.

Burcu; İnan nasıl yaptım bende hatırlamıyorum ama bu linkin altındaki resimlerin hemen altındaki "what is this?"'e tıklayınca gidilen yerden yapılıyordu yanılmıyorsam..