Bu Blogda Ara

15 Kasım 2017

Motifler bir köşede daha çok bekleyecek gibi çünkü hiç canım istemiyor, bir iş olsun boş kalmayayım demiştim ama istek olmayınca oyalanmaca da olmadı bende çocuk atkı-bere takımı başladım. Tatlı bir miniş için. Tabiki en sevdiğim model tığ işi selanik ile. Yıllar önce oğluşuma da örmüştüm farklı rengini. Şimdi pek bir keyifle örüyorum. Farklı bir iş, farklı birşey yapmanın sevinciyle.
Başka bir köşede ahşap boyama işim beklemede. Bir süre önce ahşap boyama ile ilgili arama yaparken sevgili Semra'nın bloğunda çok beğendiğim bir boyama buldum. Tekniğini nasıl yaptığını çok güzel anlatmış ve çok da güzel yapmış tepsiyi, bir süre önce bende bu modelden mavi olarak boyamış kahve sunduğum ve beğenen ilk arkadaşıma hediye etmiştim. Deseni çok sevdiğim için kendime tekrar bir tane daha yapmak aklımdaydı ve kolları sıvadım önce elimdeki olan bu küçük objeyi yaptım. Şimdi sırada tepsim var.

3 yorum:

öneri makinesi dedi ki...

Tepsiler çok güzelolmuş, eline sağlık 😊

Oytunla Hayat dedi ki...

Tepsi yıkılıyor :)) Semra'da ben de görmüş ve çok beğenmiştim ama o desenden bulamadım buradaki hobi mağazalarında o dönem... Yeniden bakayım tekrar hatırlamışken ♥

Derya dedi ki...

Öneri makinesi; Çok teşekkürler :)

Teşekkürler Şebnemciğim minik kare evde kalan artıklardı epey talep görüyor anlaşılan bende bulamadım bekliyorum :)