Bu Blogda Ara

23 Ekim 2017

Geyikli yastığımı dün akşam tamamladım. Cumartesi kırmızı-kahve iklisine uyduğunu düşündüğüm kumaşları bulunca daha fazla beklemek istemeyip yatmadan önce diktim. Vakit yaratıp Ulus'a gitmeli ve pazen kumaşlara göz gezdirmeliyim. Aklımda bir yelek var eğer yapabilirsem.
Yeleğimiz de bitti.

Birkaç ilmek daha atsaymışım bende giyebilirmişim, biraz büyükçe oldu. Evdeki düğmelerden de uydurduk artık giyilmeye hazır.
İyi haftalar....

10 yorum:

Semi M.Eller dedi ki...

Yelek çok yakışmış. Güle güle giysin, büyük olması iyidir bence:)
Geyikli yastık da her zamanki gibi çok hoş, elinden çıkan her iş gibi:)

Anne Kaleminden dedi ki...

Ay tipe bak, çok da yakışmış, ellerine sağlık Derya :)))

Oytunla Hayat dedi ki...

Geyiğin bitmiş hali yaşasın :)
Çok güzel olmuş, emeğine sağlık... Çiçekler içinde çok güzel durmuş ♥

Derya dedi ki...

Çok teşekkürler Semicim, bencede rahat olur bol olunca :) yastığımı beğenmene çok sevindim :) o hoşluk sana ait bence, güzel bakan insanlara..

Teşekkür ederim Nihancım ;)

Oytunla hayat; Çok teşekkür ederim :)

Ecehan dedi ki...

Deryacım, yastık da harika, yelek de... Zaten senin bu istikrarın ve hızlı sonuçlarına bayılıyorum yıllardır. Maşallah canım. Çınar da ne güzel gülümsemiş, çok öptüm onu. Ellerine sağlık...

Derya dedi ki...

Teşekkür ederim Ececim :) hadi yazmamışsın, bekliyorum bloğunu.

ezgi dedi ki...

Yelek çok yakışmış minik kuzuya :) Yastık da şahane ellerine sağlık. Kumaşları Ulus'ta nereden alıyorsun ? Ben sadece izmir Caddesini biliyorum kumaş satın alacak yer olarak.

Derya dedi ki...

Ezgicim çok teşekkür ederiz:) Yorumunu okuyunca kale tarafına gitmediğini düşündüm eğer gitmediysen henüz havalarda güzelken bir haftasonu mutlaka gitmeni öneririm, orada kaleye paralel sokakta (Çıkrıkçılar yokuşu) kumaşçılar vardır, oradan ve birde kaleye çıkan yokuşta da (koyunpazarı) birkaç yer var. Yine o çevrede çok güzel el sanatları dükkanları bulabilirsin, Pirinçhan ve ona çok yakın Ahiler El Sanatları Merkezini var ve antikacılar.. Farklı bir atmosferdir seveceğini düşünüyorum. Birde aşağıda Hamamönü'nü de gezmeni isterim. Buraya her zaman gidemiyorum o yüzden bende çoğunlukla İzmir caddesinden alıyorum ama Ulus benim için çok daha keyifli bir yer, ara ara gitmeden duramam :)

ezgi dedi ki...

Kaleye bir kere gitmiştim ilk geldiğimde fakat dediğin yerlere gitmemiştim. Sadece kaleyi gördüm. Oh harika görülecek yerler var şahane :) Çok teşekkür ederim Derya'cım, dediğin yerlerin hepsini not aldım.. En yakın zamanda inşallah.

Tülin AKIN ATEŞAL dedi ki...

Yelek çok güzel olmuş Deryacım ellerine sağlık Çınar da sağlıkla mutlulukla giyinsin...