Bu Blogda Ara

21 Şubat 2014

Havaların böyle bahar tadında gidişi ayın Şubat olduğunu bilsek de bizi de o bahar moduna geçiriyor, daha çok dışarda olmak, seyahat etmek gibi uyuyan hislerimizi uyandırıyor bir bir.
İtiraf edeyim bu güllü motifte hala işte budur deyip mutfağıma asacağım beğendiğim renk ve model kombinasyonunu bulamadım. Habire örüp duruyorum.
Battaniyedeki azmim parmak ısırtan cinsten, aslında kullanışlı bir ebata geldi ama ben elimdeki iplerle hala devam ediyorum, olmuşken biraz daha büyük olsun, hem ipler kullanılsın diyerek, her ne kadar birleştirme renginden kenarına kalınca geçmek istediğim  son sıraları örerken, bu ebat beni zorlayacak olsa da, yapıp da içime sinen ve bağlandığım işlerden biri olduğu için sanırım buna değer. İyi haftasonları.........

7 yorum:

Seçil Duran dedi ki...

maşallahınız var dur durak bilmiyosunuz :)

havva tezer dedi ki...

ellerine sağlık derya:) ipin markası ne..bide tığın numarasını rice etsem:)) iki tane tığım var biri fazla kalın örüyo elim acıyo biride ince oluyo..

meltem dedi ki...

Deryacım bu havaların hali ne olacak bilmiyorum. Uğur bizim ufaklık anne tatilmi geldi diyor çocuk yazın geldiğini zannediyor. Battaniyende bitmek üzere ha gayret sen onun gibi kaç battaniye bitirdin güzel bir haftasonu diliyorum sevgiler

nursel kepekli dedi ki...

Yine ne güzel işler yapıyorsunuz.Güle güle kullanın,iyi günlerde...

ayşen yörükoğlu dedi ki...

derya hanım vallahi yine döktürmüşsünüz. helal olsun size.

SMİLENA dedi ki...

Battaniye super olucak.Bence kesinlikle büyük yap,bende bazen renklerde kararsız kalıyorum maalesef.Mutlu haftasonu

HAYATI PAYLAŞALIM dedi ki...

Kolay gelsin :))