20 Eylül 2013

Zaman çabuk geçiyor şu günlerde. Yaz tatiliyle uzaklaştığımız tüm arkadaşlarla birarada olma vakti şimdi ve çok keyifli. Kısa sürelerde çok şey öğrendiğimiz günlerdeyiz. Bazen dünyanın sonuymuş gibi geliyor, herşey bitmiş sonra bir bakıyorsun hiçbirşey göründüğü gibi değilmiş. Yaşadığımız sürece hep birşeyler öğreneceğiz. Özellikle yanınızda, yanıbaşınızda hiç bıkıp usanmadan sizinle ilgilenip derdinizi, sorununuzu paylaşan, tüm içtenliğiyle sizi içinde kaldığınız karanlıklardan çekip çıkaranlar varsa şanslısınız demektir. Yine pek çok kelimenin anlamı yeniden yazılır sizin için.
Bu hafta inişli çıkışlı olsa da güzel bir haftaydı, özellikle kapanışı çok sevindirici oldu benim için. Çok güzel hediyeler aldım bugün. Öyle güzel yürekler var ki, gördüklerinde hemen akıllarına geldiğim, bu onun olmazsa olmaz diyen iki güzel kalpten gelen hediyem. Büyük bir keyifle kullanıp, aynı mutlulukla sergileyeceğim mumluğum, denemek için sabırsızlanıyorum.
Diğeride bu güzel çanta. Çok sevmiş ve beğenmiştim uzunca bir aradan sonra hiç düşünmediğim şekilde bana hediye oldu, çok severek kullanacağım onuda. Yazacak çok şey var ama birazı da bana kalsın. Keyifli bir haftasonu geçirmenizi dilerim... 

5 yorum:

Hindustanka dedi ki...

Such lovely photos, Derya! those tea cups look cozy.. and welcoming :)
Hope you had a great weekend!
Have a wonderful week ahead!

Nur... dedi ki...

Derya hanım hediyelerinizi güle güle kullanın. Çantanın kumaşını nereden almışlar arkadaşınız yani hangi şehirden ve nasıl bi kumaş

Derya Kuzusu dedi ki...

Dear Anna thank you so much, have a nice day.. ;)

Nur; Teşekkür ederim, çanta kumaş değil vinil, Accessorize'da geçen yılki sezonda vardı..

Semi M.Eller dedi ki...

Çantana bayıldım:) Güle güle kullan, keşke kumaşı da olsaydı...

Derya Kuzusu dedi ki...

Semicim, teşekkür ederim, bir ara baykuşlu kumaşlardan çok buluyordum aldığım yere hala bakınıyorum ama şu ara hiçbirşey yok, bulursam senide haberdar ederim..