Bu Blogda Ara

Melankolik haller


Hiç beklemediğim bir an çıkageldin. Seni kucağıma aldığım gün yakaladım ben hayatı. O kadar çabuk büyümüşsün ki meğer ben hiç farketmemişim. Şimdi resimlere bakınca geçen yılları, su gibi akan zaman deyimini tam anlamıyla bugün anladım. Neden bilmem hüzünlendim, tıpkı ilk saç traşını olduğun gün gibi, o zamanda ağlamıştım, ne manyak biriyim bilmiyorum, oğluşum büyüyor diye üzülüyorum.

8 yorum:

Sihirli Günce dedi ki...

Hiç değişmemiş minik kuzu:)Bebekkende çok tatlıymış:))...

Back to Black dedi ki...

koklaya koklaya öp benim için hayırlı sağlıklı mutlu yılları olsun minik kuzunun...

Hülya dedi ki...

Kuzunun bebekliğide çok tatlıı :) tam kuzuymuş.

Derya Kuzusu dedi ki...

Sihirli Günce, Back to Black, hülya ... Çok teşekkürler,

anne kaleminden dedi ki...

derya ne tatlı bişeymiş kuzu :))) bebeklik fotoları videoları öyle hüzünlendiriyor ki beni de.. dün akşam görümcemin 1 yaşındaki kızı bizdeydi, ben de aynı hisleri yaşadım "ne çabuk büyüdüler yaaf" :)))

Derya Kuzusu dedi ki...

anne kaleminden; Bende gece gece açtım resimleri perişan ettim kendimi, annelik çok acayip bişey, allah kolaylık versin ileride ne yapıcam acaba :)

ebrulikedi dedi ki...

şimdi ben de resimlere bakınca öykünün minik halleri geldi gözümün önüne.nöbetçiyim üstelik.ondan uzaktayım ya daha da özlediğimi hissettim.gözlerim doldu.annelik ne zor bişey değil mi.Allah ayırmasın kuzularımızdan.iyi bayramlar

Derya Kuzusu dedi ki...

ebrulikedi; Çok iyi anlıyorum seni Ebrucum, ben ki hep kuzuyla beraberim iki saat biryere gitse dayanamıyorum, çok zor hemde, amin canım sizede iyi bayramlar dilerim..