13 Nisan 2023


Merhaba sonunda en uzun aramı verdim sanırım, hep bir dönüş olurdu ilk defa dönüş bu kadar zor oldu. Dönmek zorunda mısın? elbet değilim bu sadece bir alışkanlık biliyorum, bazı tuhaflıkları saymazsak güzel de bir alışkanlıktı blog dünyası. Bazen hala arıyorum, bazen hiç aklıma bile gelmiyor. Fazla kafasına göre takılır oldum galiba, değişimler... evrilişler..  kaybedişler.. yokoluşlar.. belki de bir nokta koymalıyım yapamıyorum belki bırakmalıyım artık, ama hala yakasını bırakamıyorum işte öyle bir noktadayım ama bak yine burdayım. Bi uğradım..

 


8 yorum:

 1. Geçen gün aklımdaydın, hoşgeldin

  YanıtlaSil
 2. Deryacım hoş geldin...
  Hepimiz ara ara uzaklaşıyoruz aslında...
  Ama burası başka geliyor bana. Daha sıcak, samimi ve eski dostlarla dolu...
  Gel sen yine ;) Boş bırakma buraları ♥

  YanıtlaSil
 3. Canım Derya, ne iyi yaptın geldin bir ses verdin. Şunu şunu yapmalıyım, zorundayım deme, kendine sınır koyma, içinden ne gelirse yap. Ama burası da emek verdiğin, yazarak terapi yaptığın, hayatı güzelleştirdiğin bir yer. Yani ben öyle görüyorum. Eski yazılarımıza bile geri dönünce şu hayatta bir nebze olsun kalıcılık sağladığımı hissediyorum. Bir hatırlayış oluyor. Yazmak iyi geliyor sonra. Yıllardır edinilmiş arkadaşlıklar var mesela, sanal da olsa kıymetli geliyor.
  Senin güzel paylaşımlarını özledik, renklerini, bakış açını özledik. Duygularını, düşüncelerini özledik. Aman arayı çok açma tekrar..

  YanıtlaSil
 4. Sometimes i disappear for a long while, too. It happens. I have to say -- blogging has been a very good thing. In fact, my step-daughter found my email address through my blog and was in touch a few days ago -- we had not heard from her in 6 years. She commended me on keeping up with a blog for so many years and was happy to read through it and learn about the family, our travels, etc. Glad to see you back. Always love to see what your are up to and what your are making. Take care.

  YanıtlaSil
 5. Ben de benzer duygu ve düşünceler içindeyim, uzun zamandır...Akışına bıraktım kendi adıma. Ama bu güzel sayfayı çok özlemiştim 🌼🌹

  YanıtlaSil
 6. Çok iyi yaptın. Merakla bekledim seni. Bence bizi bırakma. Hepimize güzel bir arşiv burası. Gel yine olur mu. Sevgiler

  YanıtlaSil
 7. Blogların yerini hiçbir şey tutmuyor benim için, arada sırada da olsa lütfen yazın. Sevgiler :)

  YanıtlaSil

Söz uçar, yazı kalır...