Bu Blogda Ara

9.08.2012

Örgülerde Refresh


4 parça bir tanesi renkli örgü. Amerkan servis veya örtü olarak kullanılmak için örüldü ama sizin hayal gücünüze kalmış nasıl değerlendireceğiniz.
Örgülerle ilgilenenlerin yorum ile değil deryakuzusu@rocketmail.com adresinden bana ulaşmalarını önemle rica ediyorum. Örgüler yanlarında sürpriz hediyeleriyle sahibine ulaşmak üzere bekliyorlar.

4 yorum:

TUĞBA'NIN DÜNYASI dedi ki...

Ayy ayy harikalar deryacım. Bayılıyorum senin şu battaniyelere yahu. hepsinden hepsinden istiyor insan çocuk gibi. rengarenk evlere ve renkli yaşamlara açılan kapılar gibi mutluluk veriyorlar insana fotoğraflarıyla bile. ben yine türkiye'den yün alamadan döndüm fırsat olmadı ki artık buradan bakıcam yoksa battaniyelere bak bak canı çekiyor insanın:):)

Hamarat Kontes dedi ki...

Sevgili Derya Kuzusu. Bugün korgom geldi,çok teşekkür ederim,onlar ne güzel şeyler öyle.paketi açarken mis gibi kokan lavanta,paketin kurdelesi,süsü hepsine bayildım.Ellerinize sağlık.bende bez torba kullanıyorum onu zevkle kullanacağım.Yastığıda doldurup balkonumdaki kanepemde kullanacağım.Ben yazın el işi yapamıyorum ama size özendim .Battaniyeleriniz çok güzel olmuş. Değerini bilenlertarafından kapışılacağını ümit ediyorum.Sizlere bol sağlıklı günler dileğiyle iyi bayramlar ,selam ve sevgiler.

funda dedi ki...

bu amerikan servislerden ben de yapmak istiyorum deryacım ama uygun ip bulamadım..sen ne kullandın bunlar için bir de senin örneğin daha güzelmiş yakından bir fotosunu rica etsem çok şey mi isterim

Derya Kuzusu dedi ki...

Fundacım ipi unutmuşum yazmayı pardon canım, ben lif ipiyle örmüştüm ama kolalı gibi sert durabilecek merserize tarzı bir iple çok daha iyi olur bence, yakın bir fotoyu da gönderdim canım, kolay gelsin :) aşkolsun tabiki isteyebilirsin duymamış olayım satıldılar satılmasaydı sana yollardım.